Location : Home > M > MC12FD390F-F
MC12FD390F-F
Share on FacebookShare on Facebook
MC12FD390F-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MC12FD390F-F Originalnew 48405 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MC12FD390F-F Mica Capacitors 39PF 500V 1 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
MC12FD390F-F CAP MICA 36PF 500V 1 1210 888900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MC12FD390F-F CAP MICA 36PF 500V 1 1210 778900 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.