Location : Home > M > MBRTA50045R
MBRTA50045R
Share on FacebookShare on Facebook
MBRTA50045R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRTA50045R Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Rectifier - 45 V - 500 A - Three 80,000 GeneSiC Semiconductor 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
32-0501-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 32POS TIN
32-0501-20 Aries Electronics 147770 2016+ CONN SOCKET SIP 32POS TIN Unitronix Electronics Limited
32-0501-20 Aries Electronics 278610 2016+ CONN SOCKET SIP 32POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
32-0501-20 IC 59430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1754660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1754660000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1754660000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 7.62 180 12POS SN BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1754660000 Weidmuller 157270 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1702650000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1702650000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1702650000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.50 270 11POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1702650000 Weidmuller 147870 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 7.5MM Unitronix Electronics Limited