Location : Home > M > MBRF600100R
MBRF600100R
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF600100R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF600100R Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Rectifier - 100 V - 600 A - TO-2 80,000 GeneSiC Semiconductor 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
MBRF600100R Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Rectifier - 100 V - 600 A - TO-2 80,000 GeneSiC Semiconductor 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-092-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 92 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
M80-4124201 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
827914-1 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Green Open Top 0.100" (2.54mm) Gold
827914-1 645978 13+ fenkey electronics co.,ltd
827914-1 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
827914-1 IC 58020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
811-22-020-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 20 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-020-30-001101 38474 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
811-22-020-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-020-30-001101 Semiconductor 21793 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
811-22-020-30-001101 STOCK 45840 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
0532530370 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
0532530370 MOLEXELECT 30000 2013+ 2013+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
103653-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.100" (2.54mm)
103653-7 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
103653-7 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
103653-7 Distributor 152810 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
103653-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 8POS .1 POL UNLOAD SIMEN Electronics Co.,Ltd
951130-7622-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
951130-7622-AR 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
951130-7622-AR 3M 278650 2016+ CONN HEADER 30POS 2MM R/A SOLDER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
951130-7622-AR IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
794374-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 1 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole, Right Angle Gold
794374-2 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
794374-2 N/A 1198 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
5-928247-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.197" (5.00mm)