Location : Home > M > MBRF50080R
MBRF50080R
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF50080R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF50080R Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Rectifier - 80 V - 500 A - TO-24 80,000 GeneSiC Semiconductor 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
MBRF50080R Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Rectifier - 80 V - 500 A - TO-24 80,000 GeneSiC Semiconductor 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DF11-26DS-2DSA(01) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
3-535598-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
851-83-014-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-83-014-40-001101 IC 56500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-014-40-001101 Preci-Dip 157790 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-014-40-001101 Preci-Dip 297990 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M20-7840646 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
814-22-034-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 34 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-034-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-034-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-034-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 34POS DUAL .315 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-034-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 34POS DUAL .315 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1762826 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1762826 N/A 50 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1762826 Phoenix Contact 147090 2016+ TERM BLOCK HDR 30POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1762826 Phoenix Contact 297890 2016+ TERM BLOCK HDR 30POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-103080-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin