Location : Home > M > MBRF500150R
MBRF500150R
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38170-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38170-03-0 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38170-03-0 NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1770533 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole