Location : Home > M > MBRF30H100CTHE3/45
MBRF30H100CTHE3/45
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF30H100CTHE3/45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF30H100CTHE3/45 DIODE SCHOT 30A 100V DUAL TO220 8000 Vishay/General Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MBRF30H100CTHE3/45 DIODE SCHOT 30A 100V DUAL TO220 796900 Vishay 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MBRF30H100CTHE3/45 DIODE SCHOT 30A 100V DUAL TO220 139620 Vishay 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MBRF30H100CTHE3/45 DIODE SCHOT 30A 100V DUAL TO220 231850 Vishay 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-43-136-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-1776910-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5-1776910-9 TE Connectivity AMP Connectors 157260 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
5-1776910-9 TE Connectivity AMP Connectors 297650 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-43-013-10-012000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-43-013-10-012000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0386106428 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 28 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
0038001350 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
316-83-120-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-120-41-008101 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-120-41-008101 Preci-Dip 147370 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-120-41-008101 Preci-Dip 299170 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com