Location : Home > M > MBRF30040R
MBRF30040R
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF30040R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF30040R Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Rectifier - 40 V - 300 A - TO-24 80,000 GeneSiC Semiconductor 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3211820 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Orange 8-20 AWG
3211820 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211820 Phoenix Contact 147200 2016+ PT 6 OG Unitronix Electronics Limited
3211820 Phoenix Contact 287890 2016+ PT 6 OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3209015 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through, Isolated (2) Gray 12-28 AWG
3209015 Phoenix Contact 147760 2016+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3209015 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
803-43-056-62-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325213-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
15-44-4133 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-008-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-008-53-001101 Preci-Dip 157250 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-008-53-001101 Preci-Dip 297310 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0702800645 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold