Location : Home > M > MBRF30030
MBRF30030
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF30030 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF30030 Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Rectifier - 30 V - 300 A - TO-24 80,000 GeneSiC Semiconductor 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387407503 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate