Location : Home > M > MBRF25H60CT-E3/45
MBRF25H60CT-E3/45
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF25H60CT-E3/45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF25H60CT-E3/45 DIODE ARR SCHOTTKY 60V 15A TO220 157139 Vishay 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MBRF25H60CT-E3/45 DIODE ARR SCHOTTKY 60V 15A TO220 801000 Vishay 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GBL08-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers RECTIFIER BRIDGE 4.0A 800V 2GBJ
GBL08-G Comchip Technology 241790 1538+ RECTIFIER BRIDGE 4.0A 800V 2GBJ Alphatek Technology Limited
GBL08-G Comchip Technology 704400 1525+ RECTIFIER BRIDGE 4.0A 800V 2GBJ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com