Location : Home > M > MBRF2545CT
MBRF2545CT
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MBRF2545CT distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MBRF2545CT SS/TSC/VIS TO-220.. 1469 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MBRF2545CTG ON TO-220 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MBRF2545CT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF2545CT 13 ON 05+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
MBRF2545CT ITO-220AB 45000 TAIWAN 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-43-004-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-43-004-10-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147260 2016+ CONN SCKT 4POS .100 SNGL ROW Unitronix Electronics Limited
801-43-004-10-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288530 2016+ CONN SCKT 4POS .100 SNGL ROW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1937457 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1937457 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1937457 Phoenix Contact 156930 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1937457 Phoenix Contact 298210 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-148-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-148-41-006101 Preci-Dip 147820 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-148-41-006101 Preci-Dip 287570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325038-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325038-15-0 IC 59320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-83-132-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-83-132-41-001101 Preci-Dip 147260 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-83-132-41-001101 Preci-Dip 298730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
963357-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Plug Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Silver
963357-3 TE Connectivity AMP Connectors 157890 2016+ CONN HEADER 14POS VERT SILVER 5M Unitronix Electronics Limited
963357-3 TE Connectivity AMP Connectors 288410 2016+ CONN HEADER 14POS VERT SILVER 5M Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015913306 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold