Location : Home > M > MBRF200100
MBRF200100
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF200100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF200100 SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 200A 10000 TEL 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015445124 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-030-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-030-30-001101 Preci-Dip 147620 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-030-30-001101 Preci-Dip 288890 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6104320 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 8-20 AWG
6104320 Curtis Industries 147230 2016+ CONN TERM BLK GROUND 8AWG 10MM Unitronix Electronics Limited
6104320 Curtis Industries 288690 2016+ CONN TERM BLK GROUND 8AWG 10MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6104320 IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546106-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 50 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
2-1546106-5 IC 56360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546106-5 TE Connectivity AMP Connectors 157070 2016+ TERM BLOCK HDR 50POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546106-5 TE Connectivity AMP Connectors 297950 2016+ TERM BLOCK HDR 50POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SQW-118-01-L-D-VS Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
SQW-118-01-L-D-VS IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SQW-118-01-L-D-VS NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SQW-118-01-L-D-VS Samtec Inc. 147680 2016+ CONN RCPT 2MM 36POS GOLD Unitronix Electronics Limited
811-SS-006-30-022101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 6 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-SS-006-30-022101 Preci-Dip 147720 2016+ CONN SPRING LOAD 6POS SNGL SMD Unitronix Electronics Limited
811-SS-006-30-022101 Preci-Dip 298270 2016+ CONN SPRING LOAD 6POS SNGL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-022-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 22 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-022-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-022-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-022-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 22 POS .217 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
310-87-130-01-640101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-87-130-01-640101 Preci-Dip 157560 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1722871104 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Tin
1722871104 Molex, LLC 147850 2016+ ULTRAFIT VERT TIN PLATED BLK Unitronix Electronics Limited
1034220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1034220000 Weidmuller 157720 2016+ CONN HEADER 18POS 3.81MM R/A GN Unitronix Electronics Limited
1034220000 Weidmuller 299150 2016+ CONN HEADER 18POS 3.81MM R/A GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1376-2 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Gold 0.080" (2.03mm) Dia