Location : Home > M > MBRB745HE3/45
MBRB745HE3/45
Share on FacebookShare on Facebook
MBRB745HE3/45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRB745HE3/45 N A 1000 Vishay 11+ WLParts Electronics ltd
MBRB745HE3/45 DIODE SCHOT 7.5A 45V SGL TO263AB 8000 Vishay/General Semiconductor 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
MBRB745HE3/45 DIODE SCHOT 7.5A 45V SGL TO263AB 8000 Vishay/General Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MBRB745HE3/45 TO-263 7893 Vishay 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MBRB745HE3/45 DIODE SCHOT 7.5A 45V SGL TO263AB 8000 Vishay/General Semiconductor 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AO4627 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 30V 8SOIC