Location : Home > M > MBRB30H80CT-1G
MBRB30H80CT-1G
Share on FacebookShare on Facebook
MBRB30H80CT-1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRB30H80CT-1G TO-262-3 13800 ON 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MBRB30H80CT-1G I2PAK(TO-262) 20000 ON 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MBRB30H80CT-1G ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MBRB30H80CT-1G 645798 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
18-1508-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
18-1508-20 Aries Electronics 157280 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
18-1508-20 Aries Electronics 278410 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0830945 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips UM7-TM (8X10)
OSTEV116150 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTEV116150 IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTEV116150 NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTEV116150 On Shore Technology Inc. 147150 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 10.16MM Unitronix Electronics Limited
SEI-120-02-GF-S-M-AT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 20 Position Spring Compression Contact, Non-Gendered Connector Surface Mount
SEI-120-02-GF-S-M-AT IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SEI-120-02-GF-S-M-AT Samtec Inc. 147650 2016+ INTERFACE PIN 20 POS 1MM SOLDER Unitronix Electronics Limited
826-22-030-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 30 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
826-22-030-00-001000 IC 57890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
826-22-030-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157040 2016+ CONN HDR SPRING DL 30POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
826-22-030-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278730 2016+ CONN HDR SPRING DL 30POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1958890000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1958890000 Weidmuller 157310 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1958890000 Weidmuller 297670 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929835-01-20 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
929835-01-20 3M 156980 2016+ CONN HEADER .100 SNGL R/A 20POS Unitronix Electronics Limited
929835-01-20 3M 297650 2016+ CONN HEADER .100 SNGL R/A 20POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929835-01-20 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929835-01-20 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL R/A 20POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-179276-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold