Location : Home > M > MBRB2545CTHE3/45
MBRB2545CTHE3/45
Share on FacebookShare on Facebook
MBRB2545CTHE3/45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRB2545CTHE3/45 ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MBRB2545CTHE3/45 DIODE SCHOTTKY 25A 45V DUAL 780400 Vishay 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MBRB2545CTHE3/45 DIODE SCHOTTKY 25A 45V DUAL 139820 Vishay 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MBRB2545CTHE3/45 DIODE SCHOTTKY 25A 45V DUAL 242050 Vishay 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4774 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 500MW DO35
1N4774 MICROSEM 4000 SMD Chaoxin Technology (HK) Limited
0391002302 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.472" (12.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws