Location : Home > M > MBR1545CT
MBR1545CT
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MBR1545CT distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MBR1545CT TO-220 520 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MBR1545CTG ON TO-220 750 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MBR1545CTP ON TO-220 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MBR1545CT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBR1545CT 48000 MOT 2016+ RoHS IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MBR1545CT 645798 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MBR1545CT TO-220 22000 IR 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
MBR1545CT TO-220 22000 IR 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-83-242-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-284517-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1-284517-8 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284517-8 TE Connectivity AMP Connectors 157320 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-284517-8 TE Connectivity AMP Connectors 298090 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284517-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK HEADER 18PS VERT 3.81MM TPC Global Service Co.Ltd.