Location : Home > M > MBR10H100CT-E3/4W
MBR10H100CT-E3/4W
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-83-236-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-236-41-003101 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-236-41-003101 Preci-Dip 147390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-236-41-003101 Preci-Dip 288990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-83-081-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 81 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-062-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
150224-6002-TB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
821-22-019-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 19 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-019-10-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-019-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
821-22-019-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 19POS SNGL .236 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-019-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 19POS SNGL .236 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5013310607 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Tin
826629-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3-641215-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold