Location : Home > M > MBKK1608T1R5M
MBKK1608T1R5M
Share on FacebookShare on Facebook
MBKK1608T1R5M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBKK1608T1R5M SMD 18000 TAIYO 2016 1DAY Ande Electronics Co. Ltd
MBKK1608T1R5M 1.5uH??201608 1000 TAIYO STOCK Withcomp
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PFB1224UHE Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
PFB1224UHE Delta Product Groups 8000 16+ 16+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PFB1224UHE Delta Product Groups 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
PD421807 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR MOD ISO DUAL 1800V 700A
PD421807 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
PD421807 16789 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PD421807 ELECTRONIC 25910 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ELF-18D427F Filters Common Mode Chokes 39mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.332 Ohm (Typ)
ELF-18D427F 865497 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ELF-18D427F 39584 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ELF-18D427F NEW 78110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELF-18D427F STOCK 45410 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
744861100 Filters Common Mode Chokes 10mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 450mA DCR 1.65 Ohm