Location : Home > M > MBG30P-11
MBG30P-11
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
97-3107B22-12SW-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 3#16, 2#8 SKT PLUG
CTVS07RF-9-35HB Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
KJB7T13W35SCL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 22 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
MS3471W12-8PW Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
TVP00RW-23-35AC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 100C 100#22D PIN RECP
BACC63BV8B3SN Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
DJT16F15-5PC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 5 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
10-584651-09S Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 3C 3#12 SKT RECP
MS27466T19F32S Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
PT04A-20-24S Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
5016283981 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 39 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle