Location : Home > M > MBDDT2110003
MBDDT2110003
Share on FacebookShare on Facebook
MBDDT2110003 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-103747-0-39 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 39 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-103747-0-39 IC 56330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-103747-0-39 TE Connectivity AMP Connectors 270650 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 39POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103747-0-39 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 39POS STR EKT Electronics Co., Ltd
4-103747-0-39 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 39POS STR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0705750020 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 21 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin