Location : Home > M > MBB02070C8069FRP00
MBB02070C8069FRP00
Share on FacebookShare on Facebook
MBB02070C8069FRP00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBB02070C8069FRP00 RES 80.6 OHM 0.6W 1 AXIAL 713100 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MBB02070C8069FRP00 RES 80.6 OHM 0.6W 1 AXIAL 1339400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MBB02070C8069FRP00 RES 80.6 OHM 0.6W 1 AXIAL 691800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B3R000FE12 Resistors Through Hole Resistors RES WIREWOUND 3 OHM 3 WATT
RS02B3R000FE12 Original n 205050 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RS02B3R000FE12 Vishay/Dale 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 3ohms 1 Learn More Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com