Location : Home > M > MBB02070C1823FRP00
MBB02070C1823FRP00
Share on FacebookShare on Facebook
MBB02070C1823FRP00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBB02070C1823FRP00 RES 182K OHM 0.6W 1 AXIAL 611300 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MBB02070C1823FRP00 RES 182K OHM 0.6W 1 AXIAL 1237600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MBB02070C1823FRP00 RES 182K OHM 0.6W 1 AXIAL 590000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B887R0FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 887 OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B887R0FE70 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS02B887R0FE70 NEW 89500 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B887R0FE70 Vishay Dale 679900 1537+ RES 887 OHM 3W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS02B887R0FE70 Vishay Dale 896500 2015+ RES 887 OHM 3W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com