Location : Home > M > MBA02040C7509FC100
MBA02040C7509FC100
Share on FacebookShare on Facebook
MBA02040C7509FC100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBA02040C7509FC100 Thin Film Resistors - Through Hole .4watt 75ohms 1 1/8watt body size L 800,000 Vishay/Beyschlag 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MBA02040C7509FC100 RES 75 OHM 0.4W 1 AXIAL 593300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS00556R00FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 56 OHM 5W 1% WW AXIAL