Location : Home > M > MBA02040C5118FRP00
MBA02040C5118FRP00
Share on FacebookShare on Facebook
MBA02040C5118FRP00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBA02040C5118FRP00 RES 5.11 OHM 0.4W 1 AXIAL 1522800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MBA02040C5118FRP00 Thin Film Resistors - Through Hole .4watt 5.11ohms 1 1/8watt body size 800,000 Vishay/Beyschlag 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
MBA02040C5118FRP00 RES 5.11 OHM 0.4W 1 AXIAL 1003800 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.