Location : Home > M > MBA02040C5104FC100
MBA02040C5104FC100
Share on FacebookShare on Facebook
MBA02040C5104FC100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBA02040C5104FC100 RES 5.1M OHM 0.4W 1 AXIAL 1340000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MBA02040C5104FC100 Thin Film Resistors - Through Hole .4watt 5.11Mohms 1 1/8watt body siz 800,000 Vishay/Beyschlag 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com