Location : Home > M > MBA02040C4998FC100
MBA02040C4998FC100
Share on FacebookShare on Facebook
MBA02040C4998FC100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBA02040C4998FC100 Thin Film Resistors - Through Hole .4watt 4.99ohms 1 1/8watt body size 800,000 Vishay/BC Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MBA02040C4998FC100 RES 4.99 OHM 0.4W 1 AXIAL 1337700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MBA02040C4998FC100 Thin Film Resistors - Through Hole .4watt 4.99ohms 1 1/8watt body size 800,000 Vishay/BC Components 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com