Location : Home > M > MBA02040C4321DRP00
MBA02040C4321DRP00
Share on FacebookShare on Facebook
MBA02040C4321DRP00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBA02040C4321DRP00 RES 4.32K OHM 0.4W 0.5 AXIAL 898400 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MBA02040C4321DRP00 RES 4.32K OHM 0.4W 0.5 AXIAL 793200 Vishay BC Components 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS0051K500FS73 Resistors Through Hole Resistors RES 1.5K OHM 5W 1% WW AXIAL
RS0051K500FS73 Semiconductor 31435 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
RS0051K500FS73 STOCK 42950 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
RS0051K500FS73 Vishay Dale 780600 RES 1.5K OHM 5W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS0051K500FS73 Vishay Dale 885800 RES 1.5K OHM 5W 1 WW AXIAL FindCores Electronics Inc.