Location : Home > M > MBA02040C3923FC100
MBA02040C3923FC100
Share on FacebookShare on Facebook
MBA02040C3923FC100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBA02040C3923FC100 RES 392K OHM 0.4W 1 AXIAL 681400 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MBA02040C3923FC100 Thin Film Resistors - Through Hole .4watt 392Kohms 1 1/8watt body size 800,000 Vishay/Beyschlag 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com