Location : Home > M > MBA02040C3831FC100
MBA02040C3831FC100
Share on FacebookShare on Facebook
MBA02040C3831FC100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBA02040C3831FC100 RES 3.83K OHM 0.4W 1 AXIAL 682700 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MBA02040C3831FC100 Thin Film Resistors - Through Hole .4watt 3.83Kohms 1 1/8watt body siz 800,000 Vishay/Beyschlag 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com