Location : Home > M > MBA02040C2101FC100
MBA02040C2101FC100
Share on FacebookShare on Facebook
MBA02040C2101FC100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBA02040C2101FC100 RES 2.1K OHM 0.4W 1 AXIAL 700200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MBA02040C2101FC100 RES 2.1K OHM 0.4W 1 AXIAL 889800 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A4R700FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 4.7 OHM 1W 1% WW AXIAL