Location : Home > M > MBA02040C2009FC100
MBA02040C2009FC100
Share on FacebookShare on Facebook
MBA02040C2009FC100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBA02040C2009FC100 RES 20 OHM 0.4W 1 AXIAL 700800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MBA02040C2009FC100 Thin Film Resistors - Through Hole .4watt 20ohms 1 1/8watt body size L 800,000 Vishay/BC Components 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B400R0FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 400 OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B400R0FE70 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS02B400R0FE70 NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B400R0FE70 Vishay Dale 489100 1537+ RES 400 OHM 3W 1 WW AXIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RS02B400R0FE70 Vishay Dale 801700 2015+ RES 400 OHM 3W 1 WW AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com