Location : Home > M > MBA02040C1781FC100
MBA02040C1781FC100
Share on FacebookShare on Facebook
MBA02040C1781FC100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBA02040C1781FC100 Thin Film Resistors - Through Hole .4watt 1.78Kohms 1 1/8watt body siz 800,000 Vishay/Beyschlag 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MBA02040C1781FC100 RES 1.78K OHM 0.4W 1 AXIAL 873100 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MBA02040C1781FC100 Thin Film Resistors - Through Hole .4watt 1.78Kohms 1 1/8watt body siz 800,000 Vishay/Beyschlag 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
43J25R Resistors Through Hole Resistors RES 25 OHM 3W 5% AXIAL
43J25R Ohmite 1335900 2015+ RES 25 OHM 3W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
43J25R Ohmite 688300 2015+ RES 25 OHM 3W 5 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
43J25R Ohmite 709600 NEW RoHS RES 25 OHM 3W 5 AXIAL FindCores Electronics Inc.