Location : Home > M > MBA02040C1213FC100
MBA02040C1213FC100
Share on FacebookShare on Facebook
MBA02040C1213FC100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBA02040C1213FC100 Thin Film Resistors - Through Hole .4watt 121Kohms 1 1/8watt body size 800,000 Vishay/BC Components 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
MBA02040C1213FC100 RES 121K OHM 0.4W 1 AXIAL 903700 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.