Location : Home > M > MBA02040C1103FCT00
MBA02040C1103FCT00
Share on FacebookShare on Facebook
MBA02040C1103FCT00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBA02040C1103FCT00 RES 110K OHM 0.4W 1 AXIAL 683500 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MBA02040C1103FCT00 RES 110K OHM 0.4W 1 AXIAL 1221500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MBA02040C1103FCT00 RES 110K OHM 0.4W 1 AXIAL 790900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A220R0FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 220 OHM 1W 1% WW AXIAL