Location : Home > M > MBA02040C1000FRP00
MBA02040C1000FRP00
Share on FacebookShare on Facebook
MBA02040C1000FRP00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBA02040C1000FRP00 RES 100 OHM 0.4W 1 AXIAL 984200 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MBA02040C1000FRP00 RES 100 OHM 0.4W 1 AXIAL 1503200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MBA02040C1000FRP00 Metal Film Resistors - Through Hole .4watt 100ohms 1 1/8watt body size 800,000 Vishay/BC Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com