Location : Home > M > MB91F060BSPMC-GSE1
MB91F060BSPMC-GSE1
3Z4S-LE VS-MC35 Industrial Controls, Meters Machine Vision - Lens SHOCK RESIST 35MM FNO-2 LENS
8N4SV75AC-0001CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 125MHz 6-CLCC
87951AYILFT Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC CLK ZDB 1:9 180MHZ 32LQFP
87951AYILFT 645978 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
87951AYILFT 645978 13+ fenkey electronics co.,ltd
87951AYILFT 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
87951AYILFT 645978 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
LC4064B-25T100C N/A 83420 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
LC4064B-25T100C N/A 75000 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
LC4064B-25T100C TQFP100 158190 12+ Lattice IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
5ASTFD5K3F40I5N Integrated Circuits (ICs) Embedded - System On Chip (SoC) Dual ARM? Cortex?-A9 MPCore? with CoreSight? System On Chip (SOC) IC Arria V ST FPGA - 462K Logic Elements 64KB 800MHz 1517-FBGA (40x40)
R5F51136ADFP#30 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RX RX100 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LFQFP (14x14)
R5F51136ADFP#30 Renesas 39944 17+/18+ IC MCU 32BIT FLASH FindCores Electronics Co.,Ltd.
R5F51136ADFP#30 Renesas 42175 1516+ IC MCU 32BIT FLASH AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
R5F51136ADFP#30 Renesas 88050 2015+ IC MCU 32BIT FLASH RENXIM Electronics Co.,Ltd.
4470-46G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 5.6mH Unshielded Molded Inductor 90mA 60 Ohm Max Axial