Location : Home > M > MB90F394SAPMT-GE1
MB90F394SAPMT-GE1
ZL30120GGG ELECTRONIC 26929 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ZL30120GGG IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ZL30120GGG N/A 89000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ZL30120GGG zarlink 5888 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AKT4H112200 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount
1301120113 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment 100W GD CLSED-ND NO/REFL YLLWVNY
1301120113 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EP3SL110F780C3N Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EP3SL110F780C3N ALTERA 29150 2012+ originalnew Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EX128-FTQG100 ACTEL 68800 2016 QFP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EX128-FTQG100 Actel 25000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
ATSAMD21E15B-MFT Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0+ SAM D21E Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 32KB (32K x 8) FLASH 32-QFN (5x5)
LPC4367JET256 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4/M0 LPC43xx Microcontroller IC 32-Bit Dual-Core 204MHz 1MB (1M x 8) FLASH 256-LBGA (17x17)
LPC4367JET256 IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPC4367JET256 NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PIC12F508-I/SN Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? 12F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 768B (512 x 12) FLASH 8-SOIC
PIC12F508-I/SN MICROCH 11000 14-15+ SOPDIP Nego IC Co.Doris@negoic.com
PIC12F508-I/SN Originalne 135200 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PIC12F508-I/SN MICROCHIP 20000 2016+ CPUIC IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
74HC4051D(BJ) Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 1 Circuit IC Switch 8:1 130 Ohm 16-SOIC
72285L15PF8 Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO 65536X18 LP 15NS 64-TQFP
72285L15PF8 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TC7S08F,LF Integrated Circuits (ICs) Logic - Gates and Inverters AND Gate IC 1 Channel SMV
TC7S08F,LF IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TC7S08F,LF NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S-89240BC-I8T1U Integrated Circuits (ICs) Linear - Comparators Comparator CMOS SNT-8A
S-89240BC-I8T1U IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S-89240BC-I8T1U NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MT29F256G08CKEDBJ5-12IT:D TR Integrated Circuits (ICs) Memory NAND FLASH 32GX8 PLASTIC PBF TBG
JAN1N5286UR-1 IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JAN1N5286UR-1 N/A 35600 2016 Rohs And New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
JAN1N5286UR-1 NEW 98190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0702871043 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 90 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
3-640602-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 2 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 24 AWG
3-640602-2 TE Connectivity AMP Connectors 156980 2016+ CONN RECEPT 2POS 24AWG MTA156 Unitronix Electronics Limited