Location : Home > M > MB90F020CPMT-GS-9158
MB90F020CPMT-GS-9158
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV76KC-0045CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
70220-1432 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UNIVERSAL MAT UMQ-4842-D
ADSP-TS101SAB1Z100 ADI 497 16+ BGA-625 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ADSP-TS101SAB1Z100 brend@hong 75301 2016 OriginalNew Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
A1425A-PL84C Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
A1425A-PL84C Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
A1425A-PL84C ACTEL 10250 14-15+ PLCC84 Nego IC Co.Doris@negoic.com
5AGXBA7D4F31I5N ALTERA 25000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MAX3096CPE Maxim 13285 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
MAX3096CPE MAXIM 96500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAX3096CPE MAXIM 75083 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
HMC674LC3CTR Analog Devices Inc 39404 NEW RoHS IC COMPARATOR RSPECL 16SMD FindCores Electronics Inc.
7006L20PFGI IDT 989000 16+ROHS SOP Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
7006L20PFGI IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IS41LV16100C-50TLI-TR Integrated Circuits (ICs) Memory IC DRAM 16MBIT 50NS 44TSOP
93C86-E/SN Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 16KBIT 2MHZ 8SOIC
93C86-E/SN 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
93C86-E/SN Microchip 1000 12+ 8-SOICN Evergreen Electronics Co.,Ltd
93C86-E/SN Microchip 62285 1525+ IC EEPROM 16KBIT 2MHZ 8SOIC Alphatek Technology Limited
09185067813 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 6 Position Rectangular Receptacle Connector IDC 26-28 AWG
800-80-020-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
800-80-020-66-001101 IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-020-66-001101 Preci-Dip 157230 2016+ CONN HDR 20POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-80-020-66-001101 Preci-Dip 288550 2016+ CONN HDR 20POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com