Location : Home > M > MAZS330GML
MAZS330GML
Share on FacebookShare on Facebook
MAZS330GML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZS330GML Original&New&Rhos 84000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAZS330GML DIODE ZENER 33V 150MW SSMINI-2 231740 Panasonic 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MAZS330GML standard package with RoHS 46270 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
MAZS330GML DIODE ZENER 33V 150MW SSMINI-2 231740 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
207611-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Header Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Gold