Location : Home > M > MAZS160GML
MAZS160GML
Share on FacebookShare on Facebook
MAZS160GML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZS160GML Original&New&Rhos 84000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAZS160GML 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAZS160GML RoHS Compliant 37505 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MAZS160GML DIODE ZENER 16V 150MW SSMINI-2 262160 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MAZS160GML standard package with RoHS 46320 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
110-99-304-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 4POS TIN-LEAD
110-99-304-41-001000 IC 56350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
110-99-304-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
110-99-304-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279010 2016+ CONN IC DIP SOCKET 4POS TIN-LEAD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
110-99-304-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN FRAME .300 4POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
24-3551-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS
24-3551-16 Aries Electronics 146970 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS Unitronix Electronics Limited
24-3551-16 Aries Electronics 288150 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-050-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 50 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-050-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-050-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 50POS SNGL .370 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-050-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 50POS SNGL .370 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd