Location : Home > M > MAZS120GML
MAZS120GML
Share on FacebookShare on Facebook
MAZS120GML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZS120GML Original&New&Rhos 84000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAZS120GML RoHS Compliant 37615 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MAZS120GML DIODE ZENER 12V 150MW SSMINI-2 232010 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MAZS120GML standard package with RoHS 46430 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-796639-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-796639-8 987764 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-796639-8 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-796639-8 TE Connectivity AMP Connectors 157430 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-796639-8 TE Connectivity AMP Connectors 298710 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com