Location : Home > M > MAZS082GML
MAZS082GML
Share on FacebookShare on Facebook
MAZS082GML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZS082GML Original&New&Rhos 84000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAZS082GML RoHS Compliant 37935 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MAZS082GML DIODE ZENER 8.2V 150MW SSMINI-2 232210 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MAZS082GML standard package with RoHS 46750 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37042-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37042-09-0 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37042-09-0 NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSM-120-S-SV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
24-3574-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS TIN
24-3574-11 Aries Electronics 147880 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS TIN Unitronix Electronics Limited
24-3574-11 Aries Electronics 275150 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-83-121-01-640101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-83-121-01-640101 IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-121-01-640101 Preci-Dip 157270 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0430451409 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin