Location : Home > M > MAZS051GML
MAZS051GML
Share on FacebookShare on Facebook
MAZS051GML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZS051GML SOD523 46000 PANASONI 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MAZS051GML 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAZS051GML Original&New&Rhos 84000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAZS051GML DIODE ZENER 5.1V 150MW SS MINI 231940 Panasonic 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MAZS051GML DIODE ZENER 5.1V 150MW SS MINI 8000 Panasonic - SSG 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
MAZS051GML standard package with RoHS 46460 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SQT-130-01-L-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1711750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1711750000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 18POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1711750000 Weidmuller 157380 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1711750000 Weidmuller 298170 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
100-008-050 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
100-008-050 3M 9558 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
100-008-050 3M 8000 2012+ SOCKET IC DIP 8POS EKT Electronics Co., Ltd
100-008-050 Semiconductor 20485 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
100-008-050 STOCK 46870 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
416-87-226-41-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-226-41-012101 IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-226-41-012101 Preci-Dip 157420 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-226-41-012101 Preci-Dip 298650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
861-87-010-40-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
861-87-010-40-001191 Preci-Dip 156970 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Unitronix Electronics Limited
861-87-010-40-001191 Preci-Dip 299070 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1714320 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1714320 Phoenix Contact 157250 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1714320 Phoenix Contact 298850 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-178293-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-178293-3 Electronics 27710 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-178293-3 Electronics 27710 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-178293-3 STOCK 46190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5-104895-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold