Location : Home > M > MAZM068HGL
MAZM068HGL
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MAZM068HGL distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MAZM068HGL+ PANASONIC SOT353 3000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MAZM068HGL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZM068HGL RoHS Compliant 37825 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MAZM068HGL DIODE ZENER QUAD 6.8V SSMINI5 241840 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MAZM068HGL standard package with RoHS 46640 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
MAZM068HGL 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAZM068HGL Original&New&Rhos 84000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAZM068HGL DIODE ZENER QUAD 6.8V SSMINI5 8000 Panasonic - SSG 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PPPN071BFCN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1637280000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637280000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 18POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1637280000 Weidmuller 147280 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1637280000 Weidmuller 297530 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSM-126-S-DH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
821-22-003-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 3 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-003-10-001101 38204 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
821-22-003-10-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-003-10-001101 Semiconductor 32065 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
821-22-003-10-001101 STOCK 45350 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0430451008 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
0387300720 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1-174954-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Receptacle Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Tin
1-174954-2 IC 56370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-174954-2 TE Connectivity 8000 2012+ 070 MLC CAP ASSY V 6P Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-174954-2 TE Connectivity 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-174954-2 TE Connectivity AMP Connectors 288850 2016+ CONN RCPT 6POS VERT PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com