Location : Home > M > MAZD30000L
MAZD30000L
Share on FacebookShare on Facebook
MAZD30000L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZD30000L standard package with RoHS 47050 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
MAZD30000L RoHS Compliant 38235 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MAZD30000L Original&New&Rhos 84000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAZD30000L DIODE ZENER 30V 120MW SSSMINI-2 8000 Panasonic - SSG (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAZD30000L 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
445I25S24M57600 Crystals and Oscillators Crystals 24.576MHz ¡À20ppm Crystal Series 40 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD
445I25S24M57600 CTS-Frequency Controls 139660 17+/18+ CRYSTAL 24.5760MHZ SERIES SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
445I25S24M57600 CTS-Frequency Controls 57309 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ SERIES SMD Unitronix Electronics Limited
445I25S24M57600 CTS-Frequency Controls 97650 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ SERIES SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445I25S24M57600 CTS-Frequency Controls 97650 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ SERIES SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431712-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431712-03-0 IC 59160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387200504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws