Location : Home > M > MAZD12000L
MAZD12000L
Share on FacebookShare on Facebook
MAZD12000L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZD12000L Original&New&Rhos 84000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAZD12000L SOT-23 24220 PANASONIC 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MAZD12000L 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MAZD12000L DIODE ZENER 12V 120MW SSSMINI-2 8000 Panasonic - SSG (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAZD12000L 876548 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MAZD12000L standard package with RoHS 46350 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZD27C3V9P-M-18 IC 38330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD27C3V9P-M-18 NEW 79210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CZRFR52C4V3-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 200MW 1005
CZRFR52C4V3-HF Comchip Technology 140190 NEW RoHS DIODE ZENER 4.3V 200MW 1005 FindCores Electronics Inc.
CZRFR52C4V3-HF Comchip Technology 80,000 2013+ Zener Diodes 0.2W VZ=4.3V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CZRFR52C4V3-HF Comchip Technology 80,000 2016+ Zener Diodes 0.2W VZ=4.3V enkaite Electronics Co., Ltd
CZRFR52C4V3-HF IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX55F2V7-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
BZX55F2V7-TAP VISHAY 989000 16+ROHS DO35 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
BZX55F2V7-TAP Original n 58952 12+ Rohs IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
NTY100N10 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 123A TO-264
NTY100N10 ELECTRONIC 27009 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
NTY100N10 IC 37590 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
T38007-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38007-03-0 IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38007-03-0 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-TB350-TJ13 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
A-TB350-TJ13 Assmann WSW Components 156970 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB350-TJ13 IC 40490 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB350-TJ13 NEW 88930 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DUSBX Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A, Stacked Receptacle Connector 8 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
DUSBX NEW 88610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DUSBX Switchcraf 5000 CONNUSBDUAL1A30VAC AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
DUSBX Switchcraft Inc. 157210 2016+ CONN USB DUAL 1A 30VAC RAPC MT Unitronix Electronics Limited
7772-5 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap M3 Through Hole
1727728 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 5 Position Terminal Block Header, Male Pins Green 2 Piece, Snap Lock - Front Flange
1727728 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1727728 Phoenix Contact 147660 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1727728 Phoenix Contact 287490 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1769440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 22 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1769440000 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1769440000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1769440000 Weidmuller 298450 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 44POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com