Location : Home > M > MAZD09100L
MAZD09100L
Share on FacebookShare on Facebook
MAZD09100L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZD09100L DIODE ZENER 9.1V 120MW SSSMINI2 8000 Panasonic - SSG (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAZD09100L 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAZD09100L DIODE ZENER 9.1V 120MW SSSMINI2 232220 Panasonic 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MAZD09100L DIODE ZENER 9.1V 120MW SSSMINI2 8000 Panasonic - SSG (VA) 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
MAZD09100L standard package with RoHS 46480 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
415-83-260-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
415-83-260-41-001101 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
415-83-260-41-001101 Preci-Dip 147780 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
415-83-260-41-001101 Preci-Dip 287470 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776393001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1776393001 Weidmuller 157070 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1776393001 Weidmuller 297950 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1418200000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Gold
1761922001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1761922001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761922001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 17POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1761922001 Weidmuller 147320 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited