Location : Home > M > MAZ8270GML
MAZ8270GML
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MAZ8270GML distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MAZ8270GML+ Panasonic SOD323 14031 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MAZ8270GML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZ8270GML DIODE ZENER 27V 150MW S-MINI-2P 262470 Panasonic 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MAZ8270GML DIODE ZENER 27V 150MW S-MINI-2P 8000 Panasonic - SSG 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
MAZ8270GML standard package with RoHS 46450 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
MAZ8270GML 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAZ8270GML 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MAZ8270GML Original&New&Rhos 84000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1546657-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate