Location : Home > M > MAZ8180GML
MAZ8180GML
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MAZ8180GML distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MAZ8180GML+ PANASONIC SOD323 RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MAZ8180GML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZ8180GML SMD 12884 PANASONIC 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MAZ8180GML Original&New&Rhos 84000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAZ8180GML RoHS Compliant 37905 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MAZ8180GML DIODE ZENER 18V 150MW S-MINI 2P 232340 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SIT8208AI-8-18S Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 31mA Standby
SIT8208AI-8-18S IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT8208AI-8-18S SiTIME 139860 NEW RoHS OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V FindCores Electronics Inc.
SIT8208AI-8-18S SiTIME 57509 2015+ OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8208AI-8-18S SiTIME 97790 2015+ OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MMSZ5255C-HE3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 28V 500MW SOD123
MMSZ5255C-HE3-18 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5255C-HE3-18 NEW 77450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AS3PGHM3_A/H Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCHE 400V 2.1A TO277A