Location : Home > M > MAZ8140GML
MAZ8140GML
Share on FacebookShare on Facebook
MAZ8140GML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZ8140GML DIODE ZENER 14V 150MW S-MINI 2P 8000 Panasonic - SSG 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAZ8140GML SOD-323 37000 PANASONIC 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MAZ8140GML SOD-323 84000 PANASONIC 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAZ8140GML 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAZ8140GML RoHS Compliant 37465 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MAZ8140GML DIODE ZENER 14V 150MW S-MINI 2P 231790 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DP25-LK Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Black 12-22 AWG
DP25-LK Eaton 146970 2016+ TERMINAL BLOCK 25A BLACK Unitronix Electronics Limited
DP25-LK IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DP25-LK NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021323-00070C8LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021311-00040T8LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold, GXT?
20021311-00040T8LF Amphenol FCI 157250 2016+ CONN RCPT 40POS T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
20021311-00040T8LF Amphenol FCI 297550 2016+ CONN RCPT 40POS T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021311-00040T8LF IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-008-30-136101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
851-87-008-30-136101 IC 55980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-008-30-136101 Preci-Dip 157680 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-008-30-136101 Precidip 1870 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
851-87-008-30-136101 Precidip 2170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
811-22-046-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 46 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-046-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-046-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-046-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 46 POS .256 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-046-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 46 POS .256 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
812-22-013-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 13 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-013-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-013-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 13POS SNGL .275 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-013-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 13POS SNGL .275 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-013-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 13POS SNGL .275 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1039740000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1039740000 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1039740000 Weidmuller 157730 2016+ CONN HEADER 32POS 3.81MM BLK R/A Unitronix Electronics Limited
1039740000 Weidmuller 298310 2016+ CONN HEADER 32POS 3.81MM BLK R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5019390500 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.039" (1.00mm)