Location : Home > M > MAZ43000MF
MAZ43000MF
Share on FacebookShare on Facebook
MAZ43000MF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZ43000MF 876548 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MAZ43000MF standard package with RoHS 46740 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
MAZ43000MF DIODE ZENER 30V 370MW DO-34 8000 Panasonic - SSG (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAZ43000MF Original&New&Rhos 84000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAZ43000MF 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3EZ20D/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 3W DO204AL
3EZ20D/TR8 IC 59270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMAJ5935AE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 3W DO214AC
SMAJ5935AE3/TR13 IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMAJ5935AE3/TR13 NEW 87750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZT55C9V1-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 500MW SOD80
BZT55C9V1-GS08 N/A 15000 2011+Rohs Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
BZT55C9V1-GS08 39526 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BZT55C9V1-GS08 VISHAY 11800 14-15+ LL34 Nego IC Co.Doris@negoic.com
33-1404 Electronics 27281 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
33-1404 Electronics 27281 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
33-1404 IC 36170 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1776572-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets TBLK VET, 5.0MM, 3.0MM TL, 3 POS
1776572-3 TE Connectivity AMP Connectors 139650 17+/18+ TBLK VET 5.0MM 3.0MM TL 3 POS FindCores Electronics Co.,Ltd.
1776572-3 TE Connectivity AMP Connectors 157299 2015+ TBLK VET 5.0MM 3.0MM TL 3 POS Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1776572-3 TE Connectivity AMP Connectors 241880 1538+ TBLK VET 5.0MM 3.0MM TL 3 POS Alphatek Technology Limited
1776572-3 TE Connectivity AMP Connectors 298070 2016+ TBLK VET 5.0MM 3.0MM TL 3 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1873304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1873304 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1873304 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1873304 Phoenix Contact 297690 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1690920000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1690920000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 3.5 6POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1690920000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 3.5 6POS OR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1690920000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 3.5 6POS OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1690920000 Weidmuller 288010 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2319485 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 50 Position Interface Module Terminal Blocks - Spring Connection To Rectangular, Male - KS Interface (2) 12-24 AWG
2319485 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2319485 Phoenix Contact 147890 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
2319485 Phoenix Contact 288610 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995190 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 20 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole